Laster Arrangementer

Tidligere Arrangementer

Arrangementer Search and Views Navigation

Arrangement Views Navigation

January 2019

Trespråklig eventyrturné

Monday, 14 January Friday, 18 January

Kolmikielinen eeventyyrimatka Pohjais-Tromssassa / Trespråklig eventyrturné i Nord-Troms 2019

Les mer »

May 2019

Kväänileiri 2019

Friday, 3 May Sunday, 5 May

Kvääni kieli- ja kulttuurileiri /
Kvensk språk- og kulturleir

Les mer »

June 2019

Paaskimatka 2019

Monday, 3 June Friday, 7 June

Kvääni kielimatka Pohjais-Tromssassa/
Kvensk språkturné i Nord-Troms (5. trinn)

Les mer »

Paaskiviikko 2019

Monday, 10 June Sunday, 16 June

Kvääni kulttuuripäivät Pohjais-Tromssassa / Kvenske kulturdager i Nord-Troms

Les mer »

September 2019

Kyläpeli 2019

Thursday, 19 September Saturday, 21 September
Halti, Hovedvegen 2
Storslett, 9151
+ Google-kart

Kyläpeli Raisissa / Landsbyspel i Nordreisa

Les mer »

January 2020

Kvenskkurs våren 2020

Monday, 27 January-18:00 Monday, 4 May-20:00
Halti, Hovedvegen 2
Storslett, 9151
+ Google-kart

For nybegynnere eller deg som trenger oppfriskning

Les mer »

May 2020

Kieli ja kulttuurileiri 2020

Friday, 8 May-15:00 Sunday, 10 May-12:00
Reisa Friluftssenter, Reisadalen 2912
Storslett, Nordreisa 9154 Norge
+ Google-kart

For familier og enkeltpersoner i alle aldre

Les mer »

June 2020

Paaskiviikko 2020

Monday, 8 June-08:00 Sunday, 14 June-20:00

Kvenske kulturdager i Nord-Troms

Les mer »

September 2020

Kyläpeli 2020

Thursday, 17 September-17:00 Saturday, 19 September-23:00

Med kraft til å stoppe blod

Les mer »
+ Eksporter arrangementer